Ing. Jan Bukva
(*31.1. 1972 )

Je zastupitel města Rumburk, člen Komise pro sport a volnočasové aktivity, člen Českého zahrádkářského svazu a aktviní člen místního výboru Klubu českých turistů.

Mezi hlavní témata patří VÍCE BEZDOPLATKOVÝCH ZÓN, MÉNĚ VYLOUČENÝCH LOKALIT. Je potřeba plošně prosazovat vznik bezdoplatkových zón. Již v mnoha městech a obcích České republiky platí vyhlášení takzvané bezdoplatkové zóny. V takových zónách nejsou nově (!!!) příchozím lidem vypláceny příspěvky na bydlení.

Některá města a obce mají na svém území lokality, které jim kazí dobré jméno. Třeba zvýšeným počtem přestupků, častým porušováním veřejného pořádku, nebo výskytem lidí, kteří svým stylem života obtěžují ostatní. Obecně lidé, kteří se odmítají přizpůsobit slušné většině občanů. Jejich výskyt můžeme snížit vyhlášením nových bezdoplatkových zón. Hlavním cílem je zabránění vzniku a rozšiřování sociálně vyloučených lokalit. Tímto krokem dojde k „zamezení obchodu s chudobou“, konec stěhování nepřizpůsobivých občanů a ke zlepšení bezpečnostní situace v daných lokalitách. Zlepší se společenská atmosféra, ale i nálada ve školách mezi rodiči i pedagogy. Sníží se problematika drobných krádeží, povyk a znečišťování ulic.

Témata: životní prostředí, cestovní ruch

Kontakt:

Tel.: ( +420) 602 791 919
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.