Ing. Rostislav Domorák

(naroz. 11.8.1961 Frýdlant v Čechách)

Vystudoval VVŠ PV Vyškov a v rámci 39 – leté vojenské kariéry kariérní kurzy včetně kurzu generální štábu. V armádě sloužil od roku 1983 – 2018 a prošel různými velitelským i štábními funkcemi od roty, přes štáb divize, velitel školy až po ředitele KVV Pardubice a Ústí nad Labem. Mnoho let sloužil i bydlel v posádce Louny a štábu divize měl na starosti výcvikové středisko Žatec. Takže většinu vojenské kariéry prožil v Ústeckém kraji. V roce 2018 se rozhodl po dohodě s NGŠ AČR odejít do zálohy a na základě nabídek vyhraných výběrových řízení akceptoval nabídnutou funkci ředitele Oblastní charity Ústí nad Labem a tato práce v charitě ho naplňuje. Třicet devět let sloužil vlasti a teď slouží ve prospěch lidí, kteří to potřebují.

Rostislav Domorák je patriot, kterému se v Ústeckém kraji velmi líbí a poznal zde mnoho slušných a pracovitých lidí. Kdo si chce najít krásná místa v ÚK, tak si je najde. Za jedno z nejoblíbenějších míst považuje příjezd od Lovosic podél Labe a Děčínsko, dále okolí chmelnic na Lounsku a Žatecku včetně okolí řeky Ohře.

K Severočechům ho přitáhly názory našich členů a kandidátů, program a lidi, které považuje za slušné, aktivní s názory, jak pomoci Ústeckému kraji a obcím v regionu. Nebyl členem KSČ a je potomek volyňských Čechů. Nikdy neměl problémy se zákony ČR z hlediska korupce, nekouří, nepije a miluje svoji rodinu i se šesti vnoučaty.

Témata, kterými se zabývá jsou senioři, spravedlivé rozdělování dotací a příspěvků skutečně potřebným, bezpečnost kraje s důrazem na zapojení Aktivních záloh AČR ve prospěch kraje, sociální práce s různými cílovými skupinami. 

Kontakt:
Tel.: (+420) 602 643 978
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.