Ing. Rostislav Domorák

(naroz. 11.8.1961 Frýdlant v Čechách)

Vystudoval VVŠ PV Vyškov a v rámci 39 – leté vojenské kariéry kariérní kurzy včetně kurzu generální štábu. V armádě sloužil od roku 1983 – 2018 a prošel různými velitelským i štábními funkcemi od roty, přes štáb divize, velitel školy až po ředitele KVV Pardubice a Ústí nad Labem. Mnoho let sloužil i bydlel v posádce Louny a štábu divize měl na starosti výcvikové středisko Žatec. Takže většinu vojenské kariéry prožil v Ústeckém kraji. V roce 2018 se rozhodl po dohodě s NGŠ AČR odejít do zálohy a na základě nabídek vyhraných výběrových řízení akceptoval nabídnutou funkci ředitele Oblastní charity Ústí nad Labem a tato práce v charitě ho naplňuje. Třicet devět let sloužil vlasti a teď slouží ve prospěch lidí, kteří to potřebují.

Rostislav Domorák je patriot, kterému se v Ústeckém kraji velmi líbí a poznal zde mnoho slušných a pracovitých lidí. Kdo si chce najít krásná místa v ÚK, tak si je najde. Za jedno z nejoblíbenějších míst považuje příjezd od Lovosic podél Labe a Děčínsko, dále okolí chmelnic na Lounsku a Žatecku včetně okolí řeky Ohře.

K Severočechům ho přitáhly názory našich členů a kandidátů, program a lidi, které považuje za slušné, aktivní s názory, jak pomoci Ústeckému kraji a obcím v regionu. Nebyl členem KSČ a je potomek volyňských Čechů. Nikdy neměl problémy se zákony ČR z hlediska korupce, nekouří, nepije a miluje svoji rodinu i se šesti vnoučaty.

Témata, kterými se zabývá jsou senioři, spravedlivé rozdělování dotací a příspěvků skutečně potřebným, bezpečnost kraje s důrazem na zapojení Aktivních záloh AČR ve prospěch kraje, sociální práce s různými cílovými skupinami. 

Kontakt:
Tel.: (+420) 602 643 978
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kandidát do senátu Rostislav Domorák se představuje

Ředitel Oblastní charity Ústí nad Labem Ing. Rostislav Domorák je patriot, kterému se v Ústeckém kraji velmi líbí a poznal zde mnoho slušných a pracovitých lidí. Kdo si chce najít krásná místa v ÚK, tak si je najde. Za jedno z nejoblíbenějších míst považuje příjezd od Lovosic podél Labe a Děčínsko, dále okolí chmelnic na Lounsku a Žatecku včetně okolí řeky Ohře.